O Nas

Nasza misja

Nasz żurek posiada tradycję od lat i chcemy aby nasz produkt był jak najdłużej na rynku w niezmienionej recepturze. Chcemy Klientom oferować jak najwyższą jakość produktu, poprzez zaopatrywanie się u polskich producentów oraz rolników.

Żurek Śląski Kropelka - nasze produkty

Najlepsze produkty

Najlepsze produkty, to takie, które są naturalne i bez konserwantów. Są produkowane z najlepszych produktów i bez dodatko soli. Kupując nasze produkty, masz pewność, że nasze produkty właśnie takie są, a dodatkowo wspierasz z nami polskich i lokalnych rolników.

Nasza historia

\

1983 - ZAŁOŻENIE FIRMY

W 1983 roku rozpoczęliśmy produkcję Żurku Śląskiego. Jest to rok, w którym powstała nasza marka. Naszym pierwszym opakowaniem były butelki szklane kapslowe.

\

1985 - ZMIANA OPAKOWANIA

Dwa lata póżniej od założenia firmy Żurek Śląski Kropelka, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu na rynek nowego opakowania żurku, jakim były woreczki.

\

2009 - ZMIANA OPAKOWANIA

Od 2009 roku naszym głównym opakowaniem został plastikowy kubek. Jest on znacznie trwalszy i praktyczniejszy od woreczków, które stosowaliśmy.

\

2021 - DRUGIE OPAKOWANIE

Zyskując coraz większa popularność i popyt na nasze produkty, postanowiliśmy wprowadzić żurek w kolejnym opakowaniu, jakim jest szklana butelka.

\

2022 - TRZECIE OPAKOWANIE

W odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku, wprowadziliśmy trzecie opakowanie, Pet 5l. Jest to idealna opcja dla branży gastronomicznej.